Wygrane Wisły A i Wisłoki

W kolejnych spotkaniach w lidze National na boisku przy River Rd spotkały się dwa wiślackie zespoły.  Zgodnie z oczekiwaniami wygrali Wisła A, górując wyraźnie nad osłabioną powrotem do college szeregu zawodników  Wisłą B. Niespodziankę in plus sprawiła Wisłoka, która pokonała Winged Bull. Duzy udział w wygranej miał Paweł Otachel, który po raz pierwszy  w tym sezonie wystąpił w barwach Wisłoki.
WISŁA B – WISŁA  A 1-5 (0-1)
Bramki: Mateusz Pytel – Piotr Łagowski, Witek Kulis, Daniel Korotkiewicz, Prze-mek Zabielski, Artur Kurzyński
W pojedynku zespołów Wisły pewne zwycięstwo zanotował team Marka Wi-śniewskiego.  Pierwsza bramka w sezonie  Korotkiewicza, który po pewnej przerwie rozegrał już trzy mecze w drużynie.  Zespół Wisły B wytepuje już w mocno osłabionym składzie, gdyż  kilku czołowych zawodników wróciło na jesień do swoich zespołów w college. Jak przystało na drużyny  tego samego klubu, spotkanie  upłynęło w fair atmosferze.

WISŁOKA – WINGED BULL 3-2 (3-1)
Bramki: Paweł Otachel 2, Paweł Flawos
Grająca w pełnym składzie Wisłoka zanotowała spory sukces, wygrywając  z Winged Bull. Pomogły dwie bramki Pawła Otachela, który po raz pierwszy w tym sezonie zagrał dla tego klubu. Pierwsza polowa to bardzo szybka gra Wisłoki. Po przerwie, gdy rywale zdobyli kontaktową bramkę na 2-3, nasi trochę się pogubili ale zdołali utrzymać wynik wynik do końcowego gwizdka.