Wygrane Eagles i Podhala

Była to udana niedziela dla naszych zespołów w lidze Metropolitan. Eagles pewnie pokonał Kickers 4-0 i utrzymał prowadzenie w tabeli Major Division.
O spora niespodziankę postarało  się Podhale, wygrywając na wyjeździe z liderem First Division – Srpską.

Major Divsion

KICKERS – EAGLES 0-4 (0-3)
Bramki; Kuba Piotrowski 3, Paweł Otac hel
Pewne zwycięstwo Eagles. Już po 15 min było 2-0 , a przed przerwą Rafał Popko uzyskał trzecią bramkę dla „orłów”. Wynik został ustalony w przedostatniej minucie spotkania.
Do przerwy Eagles grał bardzo dobrze, później trener wprowadził do gry sporo rezerwowych i wówczas gra Eagles pozostawiała już sporo do życzenia. Dopiero  w końcówce wrócili na boisko najlepsi, co zaowocowało jeszcze jedną bramką. Hat-trickiem popisał się w tym meczu Kuba Piotrowski
Kickers także kilkakrotnie zagroził bramce Piotra Śliwy, ale nasz bramkarz był znakomicie usposobiony, obronił co najmniej trzykotnie w 100-proc. sytuacjach.

Bramki:  Michał  Wałaszek 2
Bardzo dobry mecz górali, którzy sprawili  sporą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z liderem dywizji.  Bohaterem spotkania był bramkarz Andrzej Palichleb, który wybronił co najmniej w czterech 100-proc, sytuacjach i w całym meczu spisywał się bez zarzutu. W środku pola doskonale wypadł Piotr  Sztafa ,a  w ogóle pochwalić trzeba cały zespół.
Liths – Fire Academy 0-3; Morava – Lions 1-3; Wings – Barcelona 1-3
1.SC Srpska        5    10    15-9
2.Fire Academy    3    9    12-2
3.Podhale        4    6    11-10
4.Wings        4    5    5-6
5.Lions        2    4    4-2
6.Barcelona        4    4    5-8
7.Liths        4    4    4-7