Wygrane Calisii i Royal/Cracovii

Z trzech naszych zespołów over-48 ligi oldboyów Metro. nie zawiodły Calisia i Royal/Cracovia, które pewnie wygrały swoje spotkania. Natomiast przykrej –   i  to wysokich rozmiarach – porażki doznała natomiast Wisła.

CALISIA- CONNECTION  3-1 (2-0)
Bramki: Arek Wałęga 2, Roman Jaworowski,
Mecz miał w zasadzie wyrównany przebieg, ale to jednak Calisia miała w zasadzie pod kontrolą przebieg wydarzeń. Wynik mógł by wyższy, gdyż  100-proc. sytuacji nie wykorzystali  Jurek Koiołek i Andrzej Macko.

ROYAL/CRACOVIA – INTERNATIONAL 8-5 (3-2)
Bramki: Ahmed Kazouni 3, Oscar Orkiz 2, Paull Bocska, Zdzisław Wawrzyńczyk, Jerzy Motolko
Pierwsza połowa wyrównana, w drugiej polna dominacja Royal/Cracovii, który prowadził już 8-2. W końcówce nasi trochę odpuścili i rywale zdobyli trzy bramki – dwie z rzutów wolnych i jedną z rzutu karnego, Słabszy dzień miał bramkarz Zbigniew Soja.

WISŁA – LITHS 1-9 (1-3)
Bramka: Marek Wiśniewski
Kontuzje i wyjazd do Polski kilku zawodników przyczyniły y się do wysokiej porażki Wisły. Do przerwy było jeszcze jako tako, później  zabrakło sił