Wisłoka zagra w play off

Na niedzielnym meczu Wisloki z Fox United także nie zabrakło jej wiernych kibiców.

Wisłoka łatwo pokonała w przedostatniej kolejce sezonu Midwest Central UPSL zespół FOX United 4-1 i tym samym zapewniła sobie miejsce w pierwszej czwórce, gwarantującej udział w play off. Mecz przebiegał pod dyktando Wisłoki, która zdobyła prowadzenie w 30 min ze strzału Michała Piechoty. Bramkowy serial zakończył w 74 min Wojtek Wójcik.
Rywala w play off zespół pozna dopiero po ostatniej kolejce, zaplanowanej na 23 października . Wisłoka wyjedzie w tym dniu do Indianapolis na mecz z Indy Gladiators.

WISŁOKA – FOX UNITED 4-1 (2-1)
Bramki: Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Wojtek Wójcik i samobójcza.

Oto opinia trenera Wojtka Piotrowskiego:
Cały mecz pod nasze dyktando. Po pierwszej połowie powinno być „po meczu”. Stworzyliśmy bowiem 5-6 bardzo dobrych sytuacji… niestety brakowało aby piłka wpadła w tej połowie po raz trzeci do bramki…Chłopaki zagrali bardzo dobrze I w końcu zagraliśmy cały mecz na pełnej koncentracji A wtedy bardzo łatwo stwarzamy dogodne sytuacje…Podziekowania dla naszego 12-tego zawodnika… kibiców, na których zawsze możemy liczyć.

Tradycyjnie po meczu kierownictwo Wisłoki zaprosiło wszystkich na poczęstunek z grila