Wisłoka odpadła w półfinale play off

Nie powiodło się piłkarzom Wisłoki w półfinale play off Midwest Central UPSL. W rozegranym]m w niedzielny wieczór spotkaniu w Bensenville Wisłoka prze-grała z Chicago Nation 1-3 (0-2). Jedyną bramkę przy stanie 0-2 zdobył Wojtek Wójcik. Do 30 minuty nasz zespól grał bardzo dobrze, ale końcówka pierwszej połowy nie udała się – najpierw utrata przypadkowej bramki, a w 45 min było już 2-0, po bramce „do szatni” z rzutu rożnego. Po zmianie stron zmieniono ustawienie i efektem była kontaktowa bramka Wojtka Wójcika. Ten sam zawodnik miał szanse na wyrównanie stanu pojedynku, ale jego strzał jakimś cudem obronił bramkarz, podobnie jak uderzenie z 12 metrów Maćka Szczepińskiego.
Trener Wojtek Piotrowski nie zapomniał o kibicach, których na tym meczu zja-wióła się rekordowa ilość. rekordowa liczba.
– Zapomniałbym o najlepszych kibicach w Chicago – powiedział. – Dziękuję im bardzo w moim i zawodników imieniu za wsparcie – nie tylko dzisiaj, ale podczas całego sezonu. A dzisiaj było naprawdę MEGA!!!