Wisłoka bez gry w półfinale, los Warty rozstrzygnie się w karnych

Najwcześniej do półfinału play off w lidze National awansowała Wisłoka, która walkowerem wygrała ćwierćfinał z Adrią Adria nie przystąpiła  do gry, tłumacząc się brakiem zawodników, ale wygląda to raczej na zatarg tego zespołu  z Ligą.
W drugim czwartkowym ćwierćfinale Wisła zmierzyła się z Vikings. Pomimo długo utrzymującego się prowadzenia   1-0 (bramka: Kamil Krawiec) lepsi w tym meczu oka-zali się rywale. I to oni będą w niedzielę przeciwnikiem w półfinale Wisłoki.

Piątkowy półfinał Warty z Winged Bull zotał przerwany w 82 min z powodu obustronnej bójki, Kto w taim razie awansuje do półfinału? Liga musi rozstrzygnąć to w  sobote, bo w niedzielę półfinały. Możliwości są trzy: walkower dla Warty, walkower dla Winged Bull lub dyskwalifikacja obu zespołów i awans bez gry do finału Gazelle SC. Liga wybrała czwarty wariant – oto przed meczem Ga zelle, czyli o godz 1 p.m., w niedziele, oba zespoły – Warta i Winged Bull rozegrają serię rzutów karnych dla wyłonienia zwycięzcy, czyli przeciwnika w półfinale Gazelle S.C
.
Wyniki ćwierfćfinałów play off ligi National
WISŁOKA – ADRIA 3-0, walkower
VIKINGS – WISŁĄ 3-1
GAZELLE SC – JAMSTAR  6-0
WARTA –  WINGED BULL 1-1 – kto wygra w karnych, rozstrzgnie się w niedzielę  – przed półfinałem Gazelle z triumfatorem w karnych.
Bramka: William Butler
Pommo gry w osłabieniu przez cała druga połowę (czerwona kartka dla Diego Gonzaleza), Warta była bliższa wygranej. Jak nam powiedział prezes  klubu  Joe Teluch. to Wiinged Bull rozpoczął bijatykę, do której włączyli się piłkarze Warty..