Wisla over-40 lepsza w derby z Eagles

Pojedynek derbowy w over-40 Division Il  Metropolitan A. H. Soccer League pomiędzy Wisłą a Eagles, wygrali wiślacy, którzy – zwłaszcza po przerwie – wyraźnie dominowali na boisku, Podhale przegrało z United  Serbs, a spotkanie Calisii  z Gren-White zostało przełożone na najbliższy czwartek.

Over-40 Division
EAGLES – WISŁA 0-3 (0-0)
Bramki: Bernard Burda, Bogdan Pawlik, Marek Wiśniewski’
Do przerwy gra wyrównana, chociaż w tym okresie Eagles nie wykorzystał 100-proc sytuacji na zdobycie prowadzenia.. Po przerwie w ciągu pięciu minut padły dwie bramki dla Wisły, a po 15 minutach było już 3-0 i wszystko stało się jasne.

PODHALE – UNITED SERBS 1-3
Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i w efekcie porażka.

Poniżej zdjęcia z tego spotkania

20180519_181229_Film4-120180519_181841_Film4-1Zdjęcia – Marek Krawczyk

GREEN-WHITE – CALISIA, spotkanie przełożone na czwartek 24 bm., godz. 8 p.m.

Over-48 Division

WINGS – ROYAL/ FRACOVIA 0-4 (0-3)\
Bramki: Artur Wałega 3, Zdzisław Wawrzyńczyk’
Pierwsza bramka, zdobyta przez Zdzisława Wawrzyńczyka na początku spotkania ustawiła przebieg meczu. Piłka po dalekim strzale, po rykoszecie wpadła do siatki. Tylko na początku drugiej odsłony rywale próbowali zaatakować, ale bez rezultatu. W sumie pewna wygrana Royal/Cracovii.

FC GUINNESS – VICTORIA 1-1 (0-1)
Bramka: Artur Jarosiński
W strugach deszczu, przy ogromnej przewadze Victorii, ale tyko remis. Przeciwnik wykonał jeden wypad   i zdobył  wyrównującą bramkę.
Był to ostatni występ na murawie założyciela Victorii – Leszka Gargi. Teraz będzie prowadził zespół zza linii. W najbliższą niedzielę Leszek zaprasza swoich przyjaciół na oficjalne zakończenie swojej kariery, które nastąpi na obiekcie Wisły przy River Rd o godz. 10 rano.