Błyskawica i Champions w półfinałach

Błyskawica w Open Tournament i Champions w over-40 Divsion bez trudu awansowały do półfinałów Pucharu Premier Soccer League. Oba nasze zespoły rozgromiły swoich rywali
Na etapie ćwierćfinałów zakończył  się  natomiast  udział Wisły over-30. Nie pomógł atut własnego boiska, ani wzmocnienia z zespołu over-40, który specjalnie przełożył na niedzielę swoje ligowe spotkanie  z Green-White, by pomóc młodszm kolegom.

Ćwierćfinał Open Tournament (Major & First Division)

ARLINGTON ACES LIGHTNING (BŁYSKAWICA)  – BSSC 8-2 (1-0)
Bramki Steven Radziszewski 3, Ben Klouvert 2, Daniel Lousen 2, Tomek Woźniak
Bezproblemowe, wysokie zwycięstwo Błyskawicy. Bułgarski przeciwnik nadrabiał brak umjetnosci w grze krzykami, przekleństwami, kłótniami z sędzią. W efekcie doczekał się dwóch czerwonych kartek,
Już w pierwszej akcji meczu Błykawica zdobyła prowadzene i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron skopiowano ten wyczyn, bowiem natychmiast po wznowieniu gry, w 46 min było już 2-0 Później przypadkowa akcja Bulgarów i  zrobiło się 1-2. BSSC grało już w tym momemcie w dziesiątkę.  Po chwili  niespodzianka – Joe Lanera fauluje w polu karnym i otrzymuje czerwoną kartkę, a Bułgarzy wyrównują z rzutu karnego. Na tym jednak skończyłą się zabawa – w ciągu nastch pięciu minut Błyskawica zdobyłą trzy kolejne bramkii, a później jeszcze dwie.

Ćwierćfinał over-30 Division Red

WISŁA – BALCAN SC 3-4 (2-2, 1-1) po dogrywce
Bamki; Krystian Hańczyn,  Dariusz Jokiel, Paweł Gorzelany
Wiśłacy już na początku spotkana objęli prowadzenie po celnym uderzeniu Krystana Hańczyna. Ten wynik utrzymywyał się długo, ale tuż przed przerwą przeciwnik wyrównał. Po zmianei stron Balcan objął proawdzene 2-1, Wiśle udało się wyrównać w ostatniej minucie spotania Strzelcem był Darisuz Jokiel. Losy sptoknia rozsgtrzygnęły się w drugiej części dogrywki.  Kolejne dwie bramki zdobył Balcan. W koncówce kontaktowego gola uzyskał Paweł Czeemuga, ale pomimo rozpaczliwych ataków, na wyrównanie i rozstrzygnięcie w karnych  zabraklo czasu.
Tym niemniej był to dobry występ wiśłaków, wzmocnionych starszymi kolegam iz zespołu over-40, a byli nimi: Tomasz Róg, Krzysztof Bajorek, Marcin Czeremuga, Krystian Hanczyn, Sławek Tkacz i bramakrz Janusz Łukasiak.
Tak więc do półfinału Pucharu Ligi w Open Tournament awansował Balcan, uznawany za jednego z faworytów rozgrywek.
Ćwierćfinał Over-40 Division

CHAMPIONS – FC DEPAUL 7-1 (3-0)
Bramki: Robert Sztejn 2, Mieczysłwa Maciejewski, Janusz Jelonkowski, Sławek Strzesak, Janusz Gurgul, Bogdan Fornalik
Mecz bez historii, wynik mógł być znacznie wyższy.