Eagles przegrał w finale Regionu II w USASA

Podczas weekendu dwa nasze zespoły uczestniczyły w Indianapolis w finałach Regionu II amatorskiego pucharu USASA. W 10-zespołowej stawce oba spisały się bardzo dobrze, wygrywając swoje grupy i awansując do półfinału.
Wisła zanotowała komplet zwycięstw pokonując kolejno zespół z Indiany 2-1, z Michigan 3-2 i z Kentucky 1-0. Natomiast Eagles wygrał z Michigan 3-2, , z drużyną z Indiany 2-1 i na koniec zremisował z Kentucky 1-1.
Niestety los zetknął oba nasze zespołu w niedzielnym, porannym półfinale.
W związku z udziałem w turnieju w Indianapolis, mecze ligowe Wisły w National i Eagels w lidze Metropolitan zostały przełożone.

***’

W niedzielnym półfinale Eagles w derby pokonał Wisle 4-0 (3-0). O końcowym wyniku zadecydowały pierwsze trzy minuty. Już w 20 sek. było 1-o dla Eagles, a po trzech minutach „orły” prowadziły 3-0. Na dodatek w 10 min kontuzji doznał i musiałopuścić boisko stopet i kapitan Wisły – Krzysztof Lazowski. Bramki zdobyli: Art Galza 2, Adriano Orkiz, Marek Golik

**

Niestety w finale Eagles uległ zespołowi Croatian Milwaukee 0-1 (0-0). Na słabszej grze „orłów” odbiło się zmęczeniepoprzednimi spotkaniami. W ciągu niespełna dwóch dni Eagles rozegrał w gorącej aurze w pełnym wymiarze czasowym aż pięć spotkań.