Chicago Force liderem

Chicago Force wygrało piąty mecz w sezonie (ma na koncie dwie porażki – z United Serbs i Eagles) i objęłó prowadzenie w over-30 Division w Il. Metropolitan A.H. Soccer League. Eagles przegrał klenhy mecz – z United Serbs, W over-40 Division narezcie zaczęło dobrze grać Podhale, które w derbowym pojedynku pokonało Eagles. Natomkiast Calisia zremisowala z Rams, a Wisła przegrała z United Serbs.
Oto wyniki

Oto wyniki

Chicago Force – Hellenic 4-0 (1-0)
Bramki: Piotr Kiełbasa 3, Alex Budak

United Serbs – Eagles 4-1 (2-0)
Bramka: Marcin Simson
Mecz niewykorzystanych sytuacji. Do przerwy przewaga Eagles, ale bramki zdobyli rywale. Po przerwie leps ibyli Serbowie. Przy stanie 3-0 Marcin Simson zaliczył honorowe trafienie dla Eagles.

Podhale – Eagles 2-1 (1-1)
Bramki dla Podhala: Bartek Hypta, Adam Rabiański
Wprawdzie pierwszą bramkę w tym meczu z rzutu karnego zdobył Eagles, ale dwie dalsze padły dla Podhala.

Wisła – United Serbs 1-3

Rams – Calisia 1-1 (0-1)
Bramka: Radek Warzyniak

Green-White – Cracovia 2-0 (1-0)
Długo utrzymywał się wynik 1-0, w końcówce Cracovia odkryła się, dążąc do wyrównania i nadziała się na skuteczną kontrę Green-White,