Wisła B gromi Dynasty

W lidze National grała tylko Wisła B w  First Division. W ostatniej chwili zmieniono jej przeciwnika  – zamiast Ma-cedonii, spotkała się na wyjeździe z Chicago Dynasty B  Rywal okazał się bardzo slaby już do przerwy przegrywał 8-0, W drugiej połowie wiślacy nieco odpuścili i skończono się „tylko” na 11-2.  Dynasty jest najsłabszym zespołem w lidze, w ośmiu spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu. Wisłą B zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 16 pkt i trzema punktami straty do lidera – Winged Bull B.
W Major Division Warta rozpoczyna rewanżową rundę  w najbliższy piątek, natomiast Wisłę A czeka… kolejnhy wolny od gry weekend.

FC CHICAGO DYNASTY – WISŁA B  2-11 (0-8)
Bramki: Konrad Malinowski 3, Mikołaj Kowalski 2, Eryk Plawiński. Mateusz Makowiec, Adrian Gubała, Andy Antal, Artur Giedroić, Michał Szczypta
Spotkanie „do jednej bramki”. Przy stanie 8-0 zespól Staszka Pytla wyraźnie zwolnił, zadowolony z wysokiej wygranej