Weekend na sportowo

Pierwszy po Labor Day sportowy weekend i od razu sporo sportowych wydarzeń.
Dwa turnieje golfowe czekają nas w najbliższych dniach.
Oto szczegóły

Piątek, 11 września

Golf
Polish American Golf Club (PAGC) –   turniej „President Cup”. Na starcie Pucharu Prezydenta Adama Kiety stanie 36 golfistów, bo tyle jest miejsc na polu Bows Creek Golf & Country Club w Elgin. Chętnych do gry jest więcej, organizatorzy czynią starania o dodanie jeszcze jednej czwórki zawodników.
Sezon w PAGC powoli zbliża się do końca. Jeszcze tylko 20 września Club Championship (tylko dla członków klubu), oraz dwa Tour Championship – 30 września i 9 października.
Zdecydowanym liderem rankingu PAGC i chyba  już można powiedzieć, końcowym triumfatorem będzie Kuba Miśkiewicz, który wygrał wszystkie dotychczasowe  pięć turniejów, organizowanych przez PAGC, Ma na koncie 2500 pkt i wyprzedza Marcina Szostaka 917 pkt oraz Mateusza Placka 680 pkt.

Piłka nożna
Jagiellonia – Wisłoka, godz. 8 pm. Bensenville

Sobota,  12 wrzesnia

Piłka nożna
Warta uczestniczy w wielkim, siódemkom turnieju w Toyota Park Home z udziałem 16 drużyn. Nagroda dla zwycięzcy to aż 10 tys. dol.
Zwycięzca  będzie reprezentował USA w Cancun (Meksyk) na międzynarodowym turnieju

Golf
W lidze „Białka Cup 2000”  drugi i zarazem przedostatni play off przed zakończeniem sezonu. Zglosiiło się 37 golfistów. Przypomnijmy, iż liderem w lidze pozostaje Joe Basiorka 795 kpt przed Stan Matygą 790 pkt i Stanley Galicą 787 pkt

Niedziela, 13 września

Piłka nożna
Półfinały i finał Pucharu Ligi Podhalańskiej. O 9,30 rano w pierwszym półfinale  Żywiec Podhale spotka się z Watrą/Białką,  o 10. 45 a.m. drugi półfinał: Orawa – Ratulów;, o godz, 12 w południe. rzuty karne o III miejsce  (Szaflary – Odrowąż) i o godz.  12.30 p.m. finał.
Wszystkie mecze w Lemont

Wisła – Polonia Milwaukee,  godz.z 2 p.m. sparringowe spotkanie, które rozegrane zostanie we Franklin, na obiekcie Polonii

Warta – Suenos S.C., godz. 10 a.m., sparring, Barrington High School