Warta remisuje…

W lidze National grała tylko Warta A w Major Division, remisując z Gazelle SC 3-3 Wisła z uwagi na występ (niezbyt zresztą udany) w Pucharze Lata przeołzyla spotkanie z Hellenic Unietd Blue; oldboye Wisły mają wciąż przerwę w rozgrywkach. Natomiast Warcie B, która też oddała kilku zawodników na Puchar Lata – mi udało się przełożyć spotkania z Assyrian SC. Nie wykluczonee, ze będzie walkower dla przeciwnika..

ajor Division
GAZELLE SC – WARTA A 3-3 (1-1)
Bramki: Jonathan Hernandez 3 (w tym jedna z rzutu karnego)
Warta zaczęła w dziesiątkę, za kilka minut dojechało wprawdzie dwóch zawodników, ale niebawem bramkarz Gerardo Franco za faul poza 16-tką zobaczył czerwoną kartkę Z rzutu karnego Gazelle objęła prowadzenie, W bramce Warty stanął zawodnik z pola Armin Music i spisywał się bardzo dobrze, broniąc w kilku bardzo trudnych sytuacjach.  Szanse wyrównały się, gdy  jeszcze przed przerwą jeden z rywali także dostał czerwoną kartkę po faulu zakończonym rzutem karnym,.
Po przerwie dwa dalsze rzuty karne podyktował sędzia –  niestety oba przeciwko Warcie.  Szanse na rozstrzygnięcie spotkania na korzyść naszego zespołu mieli jeszcze Giovani Telo i Jonathan Hernandez – ale nie udało im się pokonać bramkarza.