Warta prowadzi w lidze siódemek

Kolejną wygraną  zanotowała Warta w lidze siódemek w Toyota Park, tym razem z Real Azteca FC 5-4 (2-1), zespołem należącym do najlepszych w lidze  CLASA.Warta szybko zdobyła prowadzenie 2-0, ale po jej błędzie przeciwnik uzyskał kontaktowe trafienie i do przerwy było 2-1.
W drugiej połowie Real wykorzystał kolejne błędy i wyszedł na prowadzenie 3-2. Na szczęście Gordy Gurson zaliczył  dwie bramki dla Warty i było 4-3. Real jeszcze  nie rezygnował i wyrównał na 4-4. Na 2 min, przed końcem padła zwycięska bramka dla Warty. Alex Gomez wykończył  ładną akcję Oscara Gonzaleza, posyłając piłkę do pustej bramki.
Zwycięstwo z Realem i zaliczanie trzech punktów za mecz  z Juventusem prawiło, że Warta objęła powadzenie w  tabeli z pięcioma zwycięstwami w pięciu rozegranych meczach.