Warta i Wisła B nadal bez straty punktu

Po czwartej kolejce halowej ligi National nadal bez straty punktu pozostają Warta w Champions i Wisła B w Major Division.  Pozostałe nasze zespoły niestety przegrały  swoje spotkania
Oto wyniki

Champions Division
CZARY DUNAJEC  – ALBANIAN STARS 2-7
Zdecydowana przewaga Albanian Stars i ich pewne zwycięstwo

REAL MICHOACA – WARTA  2-4 91-4)
Bramki: Luis Adame 2, Ryan Ibara 2
Dobry mecz Warty I jej wygrana z bardzo groźnym rywalem.  Mecz w praktyce został rozstrzygnięty  pierwszej połowie, kiedy przy stanie 2-1 w ciągu 5 minut Warta zdobyła dalsze bramki wychodząc na 4-1.  Dobra gra w ofensywie, ale trochę pecha  –  dwukrotne  po strzałach Luisa Adame i Rafaela Castelona piłka trafiła w słupek.
.
WISŁĄ – DEPORTIVO GUERRERO 0-1(0-0)
Wyrównany pojedynek, a jedyna bramka pała dopiero na 2 min, przed kocem. Walka o każdą pikę i sporo zmieniaj ących si e sytuacji.. Bardzo dobra postawa całego zespołu, a na wyróżnienie zasłużył  szczególnie bramkarz Damian Wójcik.
.
Prowadzą  Albanian Stars przed Wartą – oba po 12 pkt;… 5. Wisła A 3 pkt;. 8 Czarny Dunajec  0 pkt;

WINGED BULL – HDS EAGLES 5-3 (1-3)
Do przerwy mecz pod kontrolą zespołu HDS Eagles. Gdy wydawało się, że w drugiej połowie nasi utrzymają przewagę i prowadzenie  – do akcji wkroczyli sędziowie. Pokazali pod rząd cztery niebieskie kartki piłkarzom Eagles, z których  trzy – zdaniem trenera Łukasza Szpary –  były zupełnie nieuzasadnione.  Na znak protestu przeciw krzywdzącym decyzjom, na polecenie trenera na 2 min przed końcem HDS  Eagles opuścił plac gry,
.
WISŁA  B – STAL MIELEC  11-3 (5-2)

Bramki: Mateusz Pytel 2, Konrad Malinowski 2, Grzegorz Solawa, Artur Giedroyć, Patryk Ryk, Bernard Plawiński, Eryk Plawiński,  Alex Lulek – Michał Suchy, Miro Wojtyło, Marcin Okarmus
Co tydzień powtarza się to samo – oldboye Stali Miele początek maja dobry – do 10 min w piątkowy wieczór utrzymywał się wynik 2-2, później brakło sił i stąd wysoka, końcowa porażka.

UNIA CHICAGO – BERBER STARS 0-3 (0-2)
Już w 1 min. Berber Stars zdobyli prowadzenie, a niebawem podwyższyli wynik n 2-0. To chyba przesadziło o porażce

JAGIELLONIA – URAHAN  FC  3-4 (2-1)
Bramki: Kamil Kaczówka, Konrad Ślęczka, Tomek Latocha
Nie upłynęły nawet trzy minuty, a Urahan prowadził już 2-0. Ale jeszcze przed przerwą „jaga” doprowadziła do wyrównania. Po zmianie stron rywale znów odskoczyli na dwie bramki, prowadzili 4-2 i pomimo wysiłków nasi nie potrafili już po raz drugi odrobić strat. W sumie był to słaby występ Jagiellonii.

W tej dywizji prowadzi Wisła B  – 12 pkt

First Division
ChICAGO DYNASTY – WISŁA  C  3-1
Bramka: Jakub Łapiński
Młodzi piłkarze Wisły byli bliscy sprawienia niespodzianki.  Długo utrzymywał się wynik 2-1 dla Dynasty. W  tym okresie było kilka szans na wyrównanie Rozstrzygniecie padło na  2 min. przed końcem gry, kiedy rywale zdobyli  trzeciego hola. Młodzi wiślacy nie bardzo potrafią wykorzystać bandę jako element