Warta bez gry nadal liderem

Warta A miała wprawdzie przerwę w rozgrywkach ligi Nationalk, ale pomimo tego utrzymała pozycję lidera w Champions Division. Stało się to możliwe, ponieważ zajmujący drugie miejsce Albanian Stars przegrały nieoczekiwanie z Vikings 4-5. Polonijne starcie Czarnego Dunajca z Wisłą przyniosło zwycięstwo  „góralom”, ale Wisla nareszcie pokazała nico lepsza grę. W Major Division nadal dobra gra Warty B. Ten młody zespół utrzymuje się w czołówce.

Champions Division

CZARNY DUNAJEC – WISŁĄ 3-2 (1-10
Bramki dla Wisły: Konrad Malinowski, Marco Alvarez
Nareszcie lepszy mecz Wisły, która – zwłaszcza w pierwszej połowie – – zagrała zupełnie dobrze.   Później jednak trochę zabrakło sił. Prowadzenie w meczu uzyskał Dunajce po błędzie bramkarza, ale  jeszcze przed przerwą z precyzyjnie wykonanego rzutu wolnego Konrad Malinowski wyrównał na 1-1. Wisła miała jeszcze kilka okazji,  nie wykorzystała nawet gry w przewadze. Dalsze dwie bramki zdobył jednak Dunajec, który prowadził 3-1. Dopiero w końcówce Marco Alvarez zdobył kontaktowe trafienie.
Zwycięstwo Czarnego Dunajca zasłużone..
.

URAHAN FC – WARTA B 3-5 (1-2)
Brmkji: Samir Ghiasi, Bukola Abdulwahab, Miguel Lopez, Bryan Domingez, Rafael Soto
Zespół nastolatków Warty B spisuje się coraz lepiej. Udane zadebiutował w tym meczu  16-letni  Rafael Soto, który zdobył jedną z bramek. . Być może jeszcze  brak zgrania i poczucia pewności siebie, ale na pewno trzeba ten zespół pochwalić.