Warta A samodzielnym liderem

Warta A wygrała drugie pod rząd spotkanie w Champions Division  halowej ligi National – tym razem rozgromiła Winged Bull aż 9-0 i pozstaj obecnie  jedynym zespołem bez straty punkty. Czarny Dunajec w drugiej kolejce tylko zremisował z Realem Michoacan ,ale utrzymał się w czołówce, zajmuje obecnie trzecie miejsce. Nadal bez pnktu pozostaje Wisła A. W Majo Division liderem jest Vikings over-30; bez straty punktu są również trzy dalsze zespoły, w tym Jagiellonia i Warta B, które zajmują trzecie i czwarte miejsce. HDS Eagles z jednym punktem na koncie okupuje szósta lokatę, a pozostająca bez zdobyczy punktowej Wisła B – ostatnie, dziesiąte miejsce.

Champions Division

WINGED BULL – WARTA  0-9 (0-4)
Bramki: Tadeo Gonzalez 3, WIliam Butler 2, Paco Gonzalez 2, Lacruz, Mario Hernandez
To był w pełni udany rewanż Warty  za ostatnią porażkę rzutami karnymi z WInged Bull, w ćwierćfinale play off otwartego sezonu. Tym razem przeciwnik nie stanowił najmniejszego zagrożenia, a wynik mógł być  nawet dwucyfrowy, ale od stanu 4-0 piłkarze Warty wyraźnie odpuścili, popisując się indywidualnymi zagraniami.

CZARNY DUNAJEC – REAL MICHOACAN 4-4

BOSNIA/HERCEGOWINA  – WISŁA  A 6-4 (2-2)
Bramki: Dawid Wiśniewski 2, Konrad Malinowski, Mateusz Pytel
Jeszcze na 3 min przed końcem stan pojedynku był 4-4. Jednak po prostym błędzie Wisła straciła piątą bramkę, a później –  grając w przewadze – Bosmnkia/Hercegowina na 30 sek. przed syreną zdobyła jeszcze jednego gola, który przypieczętował jej zwycięstwo. Szkoda, bo szansa przynajmniej na remis, była. Wisła prowadziła w tym spotkaniu dwukrotnie -1-0 i 2-1,

JAGIELLONIA – WISŁA B 3-1 (1-0)
Bramki: Mateusz Kowalski,  Paweł Ściepuch, Adam Wilczewski – Michał Suchy
Wydawało się, że będą emocje, bo młodych wiślaków poprowadził do boju były trener …Jagiellonii – Piotr Sztafa. Jednak 16-17-letnim dobrze wyszkolonym technicznie juniorom brak jeszcze  fizycznej siły, co w walce ze znacznie starszymi seniorami ma istotne znaczenie.

WARTA B – HDS EAGLES  5-4 (1-3)
Bramki: Leyvy 3, Kaosi, Ghiaesi –  Szymon Łonczak 2, John, Blado
Do przerwy dobra gra zespołu HDS Eagles, który prowadził 3-1. Mogło być nawet 4-1, ale Kuba Knurek nie wykorzystał doskonałej okazji. W drugiej połowie Warta B zaczęła odrabiać straty i doszła na 4-4 , a w końcówce uzyskała zwycięską bramkę.