Druga wygrana Warty A

Piłkarze Warty A pozostają liderami w  piątkowej lidze „Friday Night Soccer” w Palatine. Odnieli kolejne zwycięstwo – tym razem pokonali drugi zespół swojego klubu 4-3. Pomimo wygranej z Albany Park słabej niż oczekiwano wypadli Czarni Jasło. Na ich grze odbiły się trudy ostatniego wyjazdu na Florydę, gdzie w ciągu dwóch dni rozegrali aż pięć pełnowymiarowych 2×45 min spotkań.
Pomimo dobrej gry, drugiej z rzędu porażki doznała Jagiellonia.
Oto relacje

WARTA A – WARTA B (u-23) 4-3 (1-1)
Bramki: Xavier Gomez , Albert Arabik – Michael Burzawa 2, Cesar Gomez
Bardzo dobry mecz pomiędzy dwoma zespolłami Warty. Po bramce Burzawy Warta B nawet prowadziła, wyrównał Xavier Gomez. W drugiej odsłonie ponownie drugi zespół objął prowadzenie po bramce Cesara Gomeza, ale później doświadczenie zawodników Warty A i dwa celne trafienia Xaviera Gomeza przesądziły o zwycięstwie pierwszego zespołu.. Warta B zdobyła trzecią  bramkę  w ostatniej minucie po faulu na Burzawie. Poszkodowany sam wykonał rzut karny,
Pomimo porażki bardzo dobry występ młodego zespołu, który zagrał niemal  w pełnym składzie.

CZARNI JASŁO – ALBANY PARK 2-1
Bramki: Mariusz Waksmundzki, Mike Szaflarski
Zwycięstwo Czarnych Jasło po bezbarwnej tym razem grze.

WISŁOKA – PSG 2000 5-3
Bramki:  Vlad Bereskyy Michael  Chavez, Alou Mbway Jakb Knurrek, Wieslaw Ras
Wisłoka wzięła udany rewanż za niefortunną porażkę w minioną niedzielę. Cały mecz pod jej kontrolą.  Dopiero w ostatnich sekundach gry stracono trzecią bramkę. W Wisłoce zadebiutowali  Edi Antal, były zawodnik Wisły Chicago…

JAGIELLONIA – BH LILIES 3-5
Bramki: Grzesiek Zimnoch 2, Konrad Ślęczka
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Jagelklonii w pojedynku z dużo wyżej notowanym zespołem, jednym z faworyów tej piątkowej ligi. A tymczasem „jaga” po pięciu minutach prowadziła 2-0 i zanosiło się na sensacje. Odwrót „jagi” zaczął się od niesłusznie podyktowanego przeciw naszemu zespołowi rzutu karnego. Dopóki zawodnicy Jagiellonii nie stracili sił, grali bardzo dobrze – w tym okresie ne wykorzystali kilku świetnych okazji do zdobycia dalszych brame