Eagles nie zwalnia…

Trzecia kolejka halowej Europa League przyniosła trzecie zwycięstwo zespołowi Eagles, który rozgromił aż 10-2 Sockers B. ”Orły” utrzymały oczywiście prowadzenie w Major Division z kompletem 9 pkt i  imponującym stosunkiem bramek 21-4. Zespól prowadzony przez Piotra Śliwę i Pawła Otachela wydaje się być niezagrożony w tej lidze.
Słabiej tym razem wypadł zespół Czarnych Jasło. Przy jednym spotkaniu zaległym tylko 1 punkt na koncie. Wydaje się, że na słabszą od oczekiwań postawę  tej drużyny wpłynął udział przed tygodniem w turnieju-maratonie w Orlando na Florydzie, gdzie w ciągu dwóch dni Czarni Jasło musieli rozegrać aż pięć pełnowymiarowych 2×45 min. spotkań.
Oto relacje

BLYSKAWICA –  PSG 2000  2-1 (0-1)
Dziwnie przebiegał ten mecz. Pomimo iż PSG nie miał nawet dwóch piątek, to prowadził przez większą część spotkania. Już na wstępie zdobył bramkę i   wynik 1-0 utrzymywał się niemal do końca. Dopiero na 5 mn. Przed syreną Błyskawica wyrównała. Wcześniej –  pomimo ogromnej przewagi – jej zawodnicy nie potrafili uporać  się z obrońcami i pokonać doskonale dyplomowanego bramkarza i. Ostatnie minuty były dramatyczne. PSG grało  z przewaga jednego  zawodnika, ale to Błyskawica na 20 sek przed końcem zdobyła zwycięską bramkę.                                               W kilka sekund późnej mogło być  3-1, ale Patryk Knap trafił  w słupek.

SOCKERS FC CHICAGO – WISŁOKA 1-2 (0-1)
Bramki: Maciej Szczepiński, Louis Adame
Pojedynek wyrównany, druga połowa przesądziła o wygranej Wisłoki

CZARNI JASŁO – SC HAMMERS 3-4
Bramki: Patryk Szatko 2, Mikołaj Kowalczyk 2
Dużo błędów indywidualnych w zespole Czarnych Jasło. Trener Maciek Orłowski miał trzy piątki, ale – jak przyznał – nie były one najlepiej zestawione, Trener wziął na siebie odpowiedzialność  za próbowanie nowej  taktyki w tak ważnym meczu.
– Mimo wszystko nie poddajemy się – powiedział. – Mamy jeden punkt po dwóch meczach, ale powalczymy o podium.

EAGLES –  SOCKERS  B 10-2 (3-0)
Bramki: Derek Hoffman 3, Xavier 2, Brandon 2, Danny,  Alex, Roerto
Pierwsza polowa nie najlepsza w wkonaniu Eagles. Po zmianie stron już bardzo wyraźna dominacja „orłów”. Eagles ma obecnie bardzo mocną drużynę i trudno będzie komukolwiek odebrać mu punkty.

AEK – CZARNI JASŁO B 0-1
Bramka: Konrad Madej
Dobry mecz w wykonaniu młodzieży. Dostęp Dominika Jabłońskiego, który nie tyko kreował, ale miał szanse na strzelenie bramki .Grano przeciw doświadczonej drużynie, ale zespół wykazał mądrość, dzięki czemu utrzymano zwycięski wynik.

RED DEVILS – JAGIELLONIA 3-4 (1-4)
Bramki: Michał Burzawa 2, Javier Sausar, Kazimierz Boloz
Wprawdzie pierwszą bramę  w tym spotkaniu zdobyli Red Devils, ale jeszcze do przerwy „jaga” czterokrotnie umieściła piłkę w siatce.  W drugiej połowie rywale wyciągnęli na 3-4, ale nie potrafili doprowadzić do wyrównania..

EAGLES B – DSA WHITE 2-5 (0-2)
Bramki: Robert Juzczyk, Paweł Otachel
Był to mecz niewykorzystanych sytuacji. Okazji na strzelenie bramek mogłoby wystarczyć na kilka spotkań. Niestety celowniki były rozregulowane  i stąd pierwsza porażka.

UNIA CHICAGO – DSA BLUE 6-1 (3-0)
Bramki: Karpież 3, Mikołajczak, Skitnik, Szczepanik
Młody zespół Unii przez cały czas kontrolował przebieg wydarzeń. Jedyna bramka dl DSA padła z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania