Tylko Royal/Cracovia….

Kolejne niepowodzenie zanotowali piłkarze Eagles over-40 w lidze oldboyów Metro. Tym razem przegrali z Rams 4-6. Drugi mecz w sezonie przegrała także Wisła w tej samej dywizji.  Natomiast udany był  start do nowego sezonu w over-48 Royal/Cracovii, która wygrała z International 4-0. Pauzowała w tej kategorii Calisia.
Oto relacje

EAGLES – RAMS 3-9
Bramki: Marcin Szmuc 2, Bogdan  Żurowski
–    Chrzciny i komunie wykańczają nasz zespół – przyznał trener  Robert Juszczyk. – Cały mecz graliśmy w dziesiatkę i to dzięki Reni Bechtoldt, która nam pomaga.

WISŁĄ – CONNNECTION 2-5 (2-1)
Bramki: Roman Witecki 2
Wiła prowadziła  w tym spotkaniu 2-0, a do przerwy 2-a, ale później bramki zdo-bywali tylko rywale. Po czerwonej kartce Wisła kończyła  mecz w osłabieniu, w dziewiątkę

Over-48 Division

ROYAL/CRACCOVIA –  INTERNATIONAL 4-0
Bramki: .Andrzej Postołowicz 2, Darek Sobolewski, Grzegorz Paluszek
Pomimo wysokiego wyniku, nie widać było takiej przewagi Zwłaszcza do przerwy spotkanie było wyrównane, a przeciwnik wymagający.  Ostatnie 10 minut po czerwonej kartce dla Sobolewskiego, zespół grał w dziesiątkę. Z Victorii pozyskano Tomka Wojtygę. W sumie zasłużona wygrana Royal/Cracovii.