Trwa zwycięska passa…

Trwa zwycięska passa hokeistów Handymen. Kolejną wygraną odnotowali, pokonując niewygodnego przeciwnika jakim jest drużyna Steelhead. Przeciwnik pozostawał w grze do 7 minuty pierwszej tercji, kiedy to po dwóch trafieniach kolejno Jurka Boronia i Daniela Nowaka, wychodzimy na prowadzenie 2-0. Gdy po minucie gry Pawel Sulka podwyższa na 3-0, mecz pozostaje pod kontrolą naszej drużyny. W samej końcówce tej tercji wynik na 4-0 podwyższa Marek Poppel, ale przeciwnik zdołał jeszcze odpowiedziećbtramką, ustalając wynik tercji na 4-1.
Druga tercja bez historii z bardzo dobrą grą naszej defensywy i bramkarza Marcina Życkiego, kończy się bezbramkowym remisem. W kolejnej tercji dorzucamy dwie bramki: druga Daniela Nowaka i w końcu jakże długo oczekiwana bramka Mariana Slysza. Wygrywamy pewnie 6-1 i czekamy już na kolejne spotkanie naszej drużyny.

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodnikow):
Daniel NOWAK – dwie bramki w tym spotkaniu i bardzo dobra gra;
Dariusz JACHER – bez bramki ale bardzo dobra współpraca i udział w czterech zdobytych bramkac;
Krzysztof SZORC – nietuzinkowe zagrania tego zawodnika i niesamowity timing w tym spotkaniu;

HANDYMEN – STEELHEAD 6-1 (4-1, 0-0, 2-0)
Bramki: Daniel Nowak 2, Jurek Boroń, Pawel Sulka, Marek Poppel, Marian Słysz