Handymen nie zwalnia…

Wygraliśmy kolejne spotkanie , przeciwnik Creeping-Pylons posiadający bardzo dobrego bramkarza, zawiesił nam wysoko poprzeczkę – mowi menger Handymen Piotr Jeleń,
– Pierwsza tercja praktycznie rozgrywała się na połowie przeciwnika,ale wygrywamy ja tylko 2-0,. w strzałach na bramkę aż 3-21!
W drugiej tercji podwyższamy na 3-0, lecz po niepełna trzech minutach straciliśmy bramkę
Tercje kończymy podwyższając wynik na 4-1; w strzałach 15-34.
W trzeciej tercji szybkie nasze dwie bramki na które przeciwnik odpowiedział dwoma zdobytymi bramkami
Wynik spotkania 7-3 ustalony został przez Marcina Piszczaka , wychowanka Poloni Bytom zagrał goscinnie w naszym zespole ( przebywa na wakacjach w Chicago )

CREEPING PYLONS – HANDYMEN 3-7
Bramki: Jurek Boroń 2, Marcin Piszczak, Robert Niemiec, Dariusz Jacher, Daniel Nowak, Krzysztof Szorc