Trudny, ale zwycięski mecz “orłów”

Nadal bez straty punktu pozostają piłkarze Eagles w ove-30 Division  Il. Metropolitan A. H. Soccer League. W czwartym spotkaniu sezonu pokonali Hellenic 3-2. Nie doszło do skutku spotkanie Schwaben z Chicago Force. Gospodarze tłumaczyli się zalanym boiskiem, proponują naszemu zespołowi rozegnanie meczu… w następnym dniu. A wygląda na to, że po prostu w sobotę nie mieli składu.
W over-40 Division Wisłą w polonijnych derby pokonała Calisie 3-0, a Cracovia po słabym występie uległa Connection.

Over-30 Division

HELLENIC – EAGLES 2-3 (2-20
Bramki: Bartek Lasek 2, Sebastian Skital
Trudny mecz lidera I chociaż Eagles cały czas prowadził 1-0,1-1,2-1, 2-2, 3-2, to jego zwycięstwo do końca nie było pewne. Po zmianie stron do bramki Eagles wszedł Janusz Bosowski, który w trzech co najmniej wypadkach uratował swój zespół przed utrata bramek.

Over-40 Division
EAGLES – GREEN-WHITE 2-3
Długo utrzymywał się wynik 2-2 i dopiero w końcówce Green-White zdobyło zwycięską bramkę.

WISŁA –  CALISIA 3-0 (0-0)
Bramki: Krystian Hańczyn 2, Darek Malinowski
Piękne dwie bramki w tym meczu. Najpierw Darek Malinowski niemal z linii bocznej próbował dośrodkowywać, ale tak uderzył, że piłka wpadła do siatki. N 3-0 podwyższył Krystian Hańczyn strzałem w samko „okienko”. W Calisii zabrakło m.in, Wawrzyniaka i Brzowskiego. Do przerwy Calisia miała dwie niewykorzystane 100-proc, sytuacje – Wisła jedną;  po przerwie spotkanie było wyrównane ale bramki zdobywała Wisła.

CONNECTION – CRACOVIA 7-2 (3-1)
Bramki: Wieslaw Soja, Andrzej Gąsienic’
Dwie szybko stracone po 15 min gry bramki ustawiły przebieg spotkania, w którym Connection było lepsze w każdym elemencie. Co prawda zabrakło kilku zawodników  z Południa, ale i tak Cracovia miał trzech piłkarzy na zmiany. Kolejna bramkę dla Cracovii zdobył weteran z góralskiej ligi – Andrrzej Gąsienica.