Tarnovia wygrywa, Wisła over-30 przegrywa

W sobotę dwa nasze zespoły w Over-30 Division Red Premier Soccer League – Tarnovia i Wisła po tygodniowej przerwie rozegrały  kolejne ligowe spotkania. Tarnovia wygrała bardzo pewnie ze Starymi Bykami, a Wisła po zażartej walce uległa liderowi grupy – Romanii SC, która wciąż nie straciła jeszcze ani jednego punktu w tym sezonie.
Over-30 Division Red
STARE BYKI – TARNOVIA 0-4 (0-1)
Bramki: Sebastian Grosman 3, Grzegorz Chmura
Przez cały mecz dominacja Tarnovii, przeciwnik nie stworzył praktycznie zagrożenia pod naszą bramką. W Tarnovii udany debiut Sebastiana Grosmana, który strzelił trzy bramki.

ROMANIA SC  – WISŁA 5-2  (2-2)
Bramki: Marek Wiśniewski, Mirek Robak
Wisła była bliska sukcesu w pojedynku z liderem grupy – Romania SC. Prowadziła 1-0, niestety w 20 min czerwoną kartkę zobaczył bramkarz Janusz Łukasik, a z przyznanego rzutu karnego Romania wyrównała. Do końca spotkania wiślacy musieli grać w osłabieniu liczbowym, Przy stanie 2-4  Wisła miała trzy nie wykorzystane 100-proc. sytuacje (m. in. Krzysztof Bajorek, Mirek Robak), ale  zamiast 5-4 po szybkiej kontrze  rywala wynik końcowy brzmiał 2-5.
W drugiej połowie zabrakło na boisku Marka Wiiśniewskiego, a w końcówce meczu Krzysztofa Bajorka
Na czele Romania FC – komplet 21 pkt w 7. grach; 5. Tarnovia 12 pkt w 6 spotkaniach i 8. Wisła – 7 gier i 6 pkt

Major Divsion
ARLINGTON ACES LIGHTNING  – PINK PANTHERS 3-0, walkower

Młody zespół  “różowych panter” nie przyjechał na czas i sędziowie odgwizdali walkower dla Błyskawicy