Tarnovia wygrywa derby

W pojedynku derbowym w over-30 Division Red Premier Soccer League Tarnovia pokonała Wisłę 5-4. Natomiast Igloopol nie sprostał silnej Bulgarii, ulegając 1-3. Champions w over-30 Division White rozgromili Shogun 10-0.

WISŁA – TARNOVIA 4-5 (2-4)
Bramki: Marek Wiśniewski 2, Tomasz Kulis, Norbert Sawicki – Robert Pudełko 2 (w tym jedna z rzutu karnego), Maros Havran, Paweł Pytel i Sławek Strzesak
Wyrównany pojedynek, w którym padło aż dziewięć bramek. Wisła prowadził 2-1, ale jeszcze przed przerwaTranovia zdoyła trzy bramki. Po zmianie stron Sławek Strzesak przy stanie 4-3 zdobył piątą i jak się okazało  decydującą bramkę meczu. Wisła odpowiedziała tylko jednym trafieniem. Na ostatnie 25 minut wszedł do gry Marek Wiśniewski i w tym czasie zdobył dwie bramki dla Wisły. Prezent w postaci zdobycia bramki sprawił sobie solenizant – Tomek Róg, który w tym właśnie dniu ukończył 41 lat.

Tak padła wyrównująca bramka dla Wisły na 1-1 w meczu z Tarnovi w over-40 Division. Poniżej kilka dalszych zdjęć z tego spotkania

Pilni obsereatorzy spotkania Wisły z Tarnovia – od lewej: Ryszard Latawiec, Paweł Bartusiak, Tomek Róg i Darek Kudłacz

Wszystkie zdjęcia – Foto Jacek Jówko

BULGARIA SC – IGLOOPOL 3-1 (2-0)
Bramka: Wojtek Wojdyła
Bulgaria okazała się zbyt silnym rywalem dla Iglopolu, w którego szeregach na dodatek zabrakło Przemka Ziarka  Grzegorza Wojdyły. Przy stanie 2-1 Igloopol postawił wszystko na jedną kartę, odkrył się i nadział na kontrę, która przesądziła sprawę.

ARLINGTON ACES LIGHTNING (BŁYSKAWICA) JB SC 4-8 (0-4)
Bramki: Giori Hool 2, Ben Kloubvert, Sam Figuora
Tajemniczy zespół „JB SC” to po prostu Jahbar SC, który zrezygnował z gry w lidze National i przeszedł do Premier Soccer League.  Okazal się on w niedzielę za silny dla Błyskawicy. Sprawa końcowego zwycięstwa rozstrzygnęła się już w pierwszych sześciu minutach ,w  których JB SC zdobył trzy bramki. Wprawdzie po przerwie  także w krótkim odstępie czasu  Błyskawica zrewanżowała się rywalowi, strzelając trzy kolejne bramki, ale bylo  to wszystko, na co stać było tym razem zespół.

Over-30 Division White

CHAMPIONS – SHOGUN 10-0!

Od Waldemara Kubiaka otrzynałem następująca relację:
Nie wiem jak to zrelacjonować, ale wygraliśmy 10-0. Graliśmy z azjatycką drożyną, dość młodą i dobrze wybieganąą ale nie przygotowana kompletnie do gry z moją drużyną. W myśl powiedzenia ,,lepiej mądrze stać niż głupio biegać” przy czym my robilismy  to pierwsze, a oni to drugie! Co nie umniejsza faktu, ze Champions po kilku wzmocnieniach jest równie silną drużyną co w zeszłym sezonie, jesli nie silniejszą. Mysle że pozyskanie 2-3 młodszych zawodników na poszczególne pozycje wprowadziło dużo świeżości, i w zasadzie wydaje się, ze skład jest prawie kompletny. Niemniej jednak nadal poszukuję napastnika, który wypełniłby lukę po Robercie Sztejnie.
 Osoby zainteresowane gra w mojej drużynie  proszę o kontakt pod nr tel:847-361-5143. Zapewniamy miłą atmosferę i dogodne warunki.