SuperPuchar dla Czarnego Dunajca

Druga edycja rozgrywek o SuperPuchar Polonijnych Lig zakończyła się ponownym zwycięstwem mistrza Lowell Foods Liga Podhalańska – Czarnego Dunajca. W finale po raz drugo pokonał mistrza Stawski Soccer League – Czarnych Jasło, podobnie jak przed rokiem wynikiem 2-1. Sądząc z przebiegu gry, zwycięstwo Czarnego Dunajca było tym razem dość szczęśliwe

Zespół Czarnego Dunajca z pucharem po wygraniu drugiej edycji SperPucharu Polonijnych Lig                                                            Foto – Jacek Jówko

CZARNY DUNAJEC – CZARNI JASŁO 2-1 (2-0)
Bramki: Paweł Rychtarczyk, Tomek Cikowski – Łukasz Szczęśnak
.Decydującym momentem meczu okazała się 35. minuta.  Wtedy to Czarni Jasło stracili dwie bramki. Wcześniej, przy stanie 0-0 nie wykorzystali dwóch 100-proc. sytuacji. I chociaż po przerwie wyraźnie dominowali, a Dunajec ograniczał się do obrony własnego przedpola, to w tym okresie zdołali strzelić tyko jedną bramkę
Po meczu kapitan Czarneg Dunajca Mike Kipta odebrał z rąk wiceprezesa góralskiej ligi – Waldemara Głucha okazały puchar za kolejny sukces w tych rozgrywkach.