Sukces Kazimierza Pudełka

Sukcesem polonijnej załogi rajdowej w składzie Kazimierz PUDELEK i Mariusz MALIK zakończył się rajd 2009 Nemadji Trail . Rozegrano właściwie dwa rajdy na tej samej trasie.
W pierwszym nasza załoga zajęła 7 miejsce w generalce i 4 w klasie a w drugim tez 7 w generalce i 3 w klasie. Obsada rajdu była silna i sporo załóg jechało znakomicie przygotowanymi autami. Oba rajdy wygral Mark Utecht i Carrie Carlson w bardzo silnym Fordzie Mustangu.
Specjalne słowa uznania nalezą się miejscowemu szeryfowi. który pomagał naszej zalodzę wydobyć się z błotnej pułapki. W połowie rajdu Subaru straciło trzeci bieg , ale Kaziu Pudelek to bardzo doświadczony rajdowiec i bez tego biegu jechał dalej –  szybko i skutecznie.
Mariusz Malik , pilot naszej załogi, podkreślał bardzo precyzyjna techniczną jazdę Kazia i doskonały tor jazdy.
Nemadji Trail Rally jest rajdem kompaktowym. W dobie kryzysu ograniczono trase do 55 mil w ramach którego rozegrane zostały cztery odcinki specjalne o łącznej długości 36 mil.
W czerwcu załoga wybiera sie do Minnesoty ponownie. Życzymy następnych sukcesów. Rajd zaliczany jest do mistrzostw strefy centralnej.