Stracona szansa Warty

W trzeciej kolejce halowej ligi National Warta tylko zremisowała z Vikings 5-5, pomimo iż na kilka minut przed syreną prowadziła 4-2. A był pojedynek liderów. W razie zwycięstwa Warta objęłaby prowadzenie w Major Division, a tak to okupuje drugie miejsce, ze strata jednego punktu do lidera – Vikings.  Bardzo dobrze spisał się młody zespół Czarnych Jasło, który pewnie pokonał Berber City FC. Nie powiodło się  Czarnemu Dunajcowi, bo za niepowodzenie trzeba uznać tylko remis z młodą, nową drużyną – FC Select,
W First Division dotychczasowy lider  Baciary pauzowały, a ponieważ FC Kosovo wygrało trzeci mecz, tym razem z Wartą u-23, więc wyszło na pierwsze miejsce, a Baciary na razie na drugiej pozycji..
Oto relacje

CKS WARTA – VIKINGS AA 4-4 (1-0)
Bramki:  Osvaldo Espinoza, Jesus Gutierrez, Elias McCloud, Kikis Avalos
Z tego remisu nie mogł być zadowolony prezes Warty – Joe Teluch..
Prowadząc 4-2 na 5 minut do końca, daliśmy sobie strzelić dwie bramki po głupich błędach – powiedział. – Ten remis odczuwamy, jako porażkę, ponieważ  oddalismy bardzo ważne punkty. Ale walczymy dalej!

CZARNY DUNAJEC – FC SELECT 5-5 (3-2)
Bramki: Michł Kipta 2, Chris Reed, Dawid Rawicki, Tomek Łojek
Pomimo iż w pierwszych dziesięciu minutach więcej z gry miał Dunajec, to rywale w tym czasie prowadzili 2-0. Późnej w ciągu 5 minut nasz  zespół strzelił trzy bramki.. Druga połowa to wyrównany pojedynek.
FC Selec to nowa, młoda drużyna, tym niemniej ten mecz był do wy-grania, a my straciliśmy dwa punkty – przyznał Mike Kipta.

CZARNI JASŁO – BERBER CITY FC 7-3 (4-2)
Bramki: Mike Szaflarski, Kamil Szczęśniak, Maciej Rzadkosz, Eduardo Gomez, Mariusz Wakamundzki, Paweł Rychtarczyk, Mikołaj Kowal-czyk.
Poniżej relacja trenera Macieja Orłowskiego.
Drużynowa wygrana, niemal optymalny skład i aż 3 piątki. Wszyscy spisali się na medal. To że aż siedmiu zawodników zdobywa bramki, jest definicją naszego klubu “drużyna,” a nawet nie boję się powiedzieć: “rodzina” –  razem możemy zdzałać wiele. Dobry mecz w wykonaniu Dawida Szaflarskiego który miał 3 asysty. Dobrze zagrali bracia Szczęśniak. Do składu wrócił Maciej Rzadkosz,  który wrócił z Polski i zaliczył pierwsza bramkę w tym roku. Kontuzji doznał Dominik Jabłoński, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

FC KOSOVO – WARTA u-23 4-3 (2-1)
Bramki: Miguel Camacho, Rodrigo Cruz, Anthony Montesiones

WARTA RESERVES – BERBER CITY RESERVES 4-1 (1-0)
Bramki: Enrique Hernandez, Sebastian Heretyk, Michael Rubio, Cesar Bello