Kilka dalszych spotkań sparingowych rozegrały podczas weekendu  nasze ze-społy. Najwięcej – bo aż dwa  razy wystąpiły: Jagiellonia i Wisłoka z Premier Soccer League, w której nowy sezon ma rozpocząć się 2 sierpnia.

Bramka: Wojtek Siwik (samobójcza w ostatnich sekundach pierwszej połowy).
Wisłoka była lepszym  zespołem, bardziej zgranym, lepiej rozgrywającym piłkę.

JAGIELLONIA – UNIA CHICAGO  2-1 (0-1)
Bramki: Krzysztof Ślęczka, Javiter Juan Calavac – Aleks Kozioł
W zespole Jagiellonii zakończył grę Darek Pawlik, nie będzie także występował z powodu kontuzji Paweł Pytel. W Unii Chicago bez większych zmian, Wcześniej zespól przegrał w sparringu z FC Chicago 3-5.

WISŁOKA – EAGLES over-30  8-2
Bramki: Taras Dydych 4  Łukasz Borys 2 Michał Sproch 2 – Kuba Juszczyk, Kuba Piotrowski, Dawid Otachel , Jason
Mecz rozegrano w trzech tercjach 3×30 min na bardzo dobrym boisku w Barrington. Eagles wystąpił w kombinowanym składzie – kilku 17-18 latków z  Akademi klubu, kilku z zesplu over40 i pozostali  z over-30. Wg relacji przekazanej przez Roberta Juszczyka, najsłabsza dla jego zespołu była druga tercja. Trener Eagles podał nam inny końcowy wynik – 7-4. Ponieważ był to sparring, nie jest istotne który wynik jest prawidłowy, na pewno wygrała Wisłoka.