Russian Bears na czele

Po trzech kolejkach Polonijnej Ligi Siatkówki na czele Russian Bears. Tylko “niedźwiadki” oraz K&B Innovation nie doznały jeszcze porażek, wygrywając wszystkie swoje trzy spotkania. Najsłabiej do tej pory spisuje się KS Illinois, który jeszcze nie zdobył nawet seta.W pierwszym mecz doszło do pojedynku dwóch amerykańskich zespołów. To pierwszy taki wypadek w historii polonijnej likgi. Po zaciętym, wyrównanym spotkaniu wygrał McGrath Audi w tie-breaku.
Meczem kolejki okazało się spotkanie Sobieski – K&B Innovation. Bardzo zacięte to było spotkanie, minimalnie lepszą okazała się Innovation.
Do pewnej niespodzianki doszło w ostatnim pojedynkuj, w którym AAC Eagles- Żywiec urwali jednego seta faworytowi.
Niedzielne zawody proiwadzili pp. Bartłomiej Paszko, Szymon Haniaczyk i Łukasz Banyś.
Skyline – McGrath Audi 1-2
Unitd – KS Illinois 2-0
Sobieski – Kitchen & Bad Innovation 1-2
Russian Bears – AAC Eagles 2-1
Pauzował Your Add Here
1.Russian Bears            3    7    6-2 (+25)
2.Kitchen & Bath Innovation    3    6    6-3 (+27)
3.Sobieski            3    6    5-3  (+4)
4.United            3    5     4-4  (+2)
5.AAC Eagles-Żywiec        3    5    4-4    (-11)
6.Skyline            2    3    3-4   (+4)
7.McGrath Audi            2    3    3-3   (0)
8.Youre Ad Here            2    1    1-4 (-17)
9.KS Illinois            3    0    0-6 (-34)
(W tabeli kolejno: ilość gier, ilość punktów, stosunek setów, i bilans małych punktów. Punktacja: za wygraną 2-0 – 3 punkty; za 2-1 – 2 punkty, za porażkę 1-2  – 1 pkt, za porazkę 0-2  – 0 pkt)