Royal-Wawel over-50 ponownie mistrzem

W decydującym  o mistrzowskim tytule over-50 Division w Il. Metropolitan A.H. Soccer League, piłkarze Royal Wawel  nie dali szans ambitnie grajacej druzynie greckiej Falcons  i wygrali wysoko 6-3 (4-2).Wprawdzie „wawelom” wystarczał remis do zdobycia tytułu, ale pikarze wzięli srogi rewanż za wpadkę z przed dwóch tygodni z tym zespołem.
Pierwsza polowa byla przełomem w meczu, a bohaterem  okazał sie weteran polonijnych boisk Tadeusz Sikora, który w przeciagu 25 minut strzelił Grekom trzy bramki.
Falcons przy stanie 1-2 mógł jeszcze zmienić losy  spotkania , ale nie wykorzystał rzutu karnego i los się zemścił. Do bramki jeszcze w pierwszej połowie trafił Toni Ulmaniec (z asysty Tadka Sikory).
Druga polowa to gra asekuracyjna i kontry, z których padly następne dwie bramki. Pierwszą zdobył Leszek Szarek z koronkowej akcji Ulamaniec – Drewicz – Szarek, a w ostatnich minutach
Jurek Drewicz przypieczętował zasłużone zwycięstwo strzelajac szosta bramke. Brawa dla całej druzyny !
ROYAL-WAWEL: A. Bartosz,- A. Guzik, K. Setkowicz, M.Trzaska,  S.Bigosiński,  L. Garga,  L.Szarek, T. Madro, Krakowiak, T. Sikora, T. Ulmaniec;  wchodzili – T.Stachura, D. Adamiak,T. Kois, J. Drewicz