Royal Cracovia już w półfinale

W trzecim pojedynku grupowym, rozegranym podczas turnieju „Florida Classic 2015” piłkarze Royal Cacovii over-50 pokonali Akron Inter 1-0 i zawansowali do półfinału.

ROYAL CRACOVIA – AKRON INTER 1-0 (1-0)
Bramka: Tadeusz Sikora
W  pierwszej połowie padła tylko jedna bramka dla naszego W trzecim pojedynku grupowym,
W  pierwszej połowie padla jedyna bramka tego spotkana. W sumie był to pojedynek wyrów-nany, z tym że Royal Cracovia stworzył kilka 100-proc., sytuacji  m. in, szans „sam na sam:” ne wykorzystali Jurek Drewicz i Jurek Motolko. Po przerwie w ostatnich ostatnich 30 minutach  rywale mocno nacisnęli,dążąc do wyrównania. N szczęście nasi dowieźli zwycięski wynik do końcowego gwizdka.
Royal-Wael kończyl mecz bardzo zmęczony, ponadto pokazały si drobne urazy. A po czterech tylko godzinach  przerwy czekał nas kolejny pojedynek, już półfinałowy z Hammers S.C (Georgia). Na dodatek organizatorzy przesunęli poranny mecz Royal-Cracovii o dwie gdozny – z 9.30 rano na 11,30 a,m,., co  znacznie skróciło czas wypoczynku przed półfinałem, Czyżby w ten sposób organizatorzy chcieli pomóc  lokalnemu zespołowi? Wszystkie spotkana rozgrywane sa w pełnym wymiarze czasowym – 2×45 min