Remis Czarnych Jasło z Lechią/Romanią

Niedziela okazała się już bardziej łaskawa, zresztą w większości grano na sztucznej trawie. W  derbowych pojedynkach w Premier Soccer League Jagielojia pokonała Unię Chicago, a Czarni Jasło raczej nieoczekiwani tylko zremisowali z Lechią/Romania’

Tak padła bramka dla Lechii/Romanii w meczu z Czanymi Jasło                       Foto – Jacek Jówko

W over-30 Division Red  Tarnovia nieoczekiwanie uporała się z silną Bulgaria S.C., a  Igloopol pod dramatycznej końcówce zremisował z FC Balcan.

Naperville Strikers- Błyskawica – odwołany

CZARNI JASŁO – LECHIA/ROMANIA 1-1 (0-1)
Bramki: Mario Waksmundzki – Daniel Nica
Pierwsza połowa wyrównana, po zmianie stron wyraźna dominacja Czarnych Jasło, którzy nie wykorzystali szeregu dogodnych sytuacji. Zespół Lechii/Romanii okazał się groźny i może sprawić niejedną jeszcze niespodziankę.

…a tak Mario Waksmundzki wyrównał na 1-1. Poniżej dalsze zdjecia z tego meczu

Zdjęcia w deszczowej aurze – Jacek Jówko

JAGIELLONIA – UNIA CHICAGO 3-2 (1-2)
Bramki: Konrad Ślęczka, Łuaksz Borys, Paweł Ściepuch – Przemek Kaxczówka Dominik Wardzała
W 85 min przy stanie 3-2 Dominik Wardzała nie wykorzystał rzutu karnego – je-go strzał obronił Wojtek Siwik, ratując trzy punkty dla „Jagi”. Siwik był bohaterem tego spotkania, interweniując udanie w kilku dalszych zagrożeniach,  m. in. przy
strzale wypożyczonego z Wisły Artura Kurzyńskiego.

Over-30 Division Red
IGLOOPOl – FC  BALCAN 2-2 90-1)
Bramki: Dominik Gawle 2
Dramatyczna końcówka. Na 10 min. przed końcem było jeszcze 1-1. W ostatnich minutach padły jeszcze dwie bramki – najpierw Balcan objął prowadzenie 2-1,a  następnie Domimik Gawle wyrównał na 2-2.

TORINO FC – WISŁĄ 2-0

BULGARIA SC – TARNOVIA 1-4 (0-2)
Bramki: Rafał Grela, Mateusz Woch, Waldema Cnota, Wiesław Ras