Remis Calisii z Podhalem, walkower dla Royal/Cracovii

Polonijne derby  w over-40 Division ligi oldboyów Metro pomiędzy Podhalem i  Calisią zakończyły się podzia-łem punktów. Chociaż nie jest pewne, czy wynik 2-2 się utrzyma, gdyż Calisia zapowiedziała złożenie protestu za grę w Podhalu nieuprawnionego zawodnika. Eagles w tej samej dywizji tradycyjnie prowadził do przerwy, by po zmianie stron… przegrać
W over-48 Royal/Cracovia zainkasowała punkty walko-werem, a z powodu zalania boiska pojedynek Vitgorii Green-White został odwołany.
Oto szczegóły.

EAGLES – CONNECTION 3-5 (2-1)
Bramki: Paweł Dziwisz 2, Artur Kostrzewa
Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. już  do przerwy Eagles powinien prowadzić 5-1. A tymczasem po zmia-nie stron bramki zdobywali rywale.
– Powtarza się  scenariusz – powiedział Robert Juszczyk – Do przerwy prowadzimy, po przerwie przegrywamy. Nie liczy się styl, ale skuteczność. A tego nam brak..
Gdy Paweł Dziwisz zdobył bramkę kontaktową na 3-4, wydawało się, że jest szansa przynajmniej na remis. Niestety w ostatniej minucie Connecion zdobyło piątą bramkę.

SCHWABEN – WISŁĄ – przełożone

PODHALE – CALISIA 1-1 (0-0)
Bramki: Piotr Rabiański – Marcin Ułomek
Pomimo braku zawodników na zmiany, Calisia domino-wała w tym spotkaniu. Podhale zdołało wyrównać dopiero w ostatniej minucie gry, Nawiasem mówiąc zdaniem Calisii bramka padła ze spalonego,
Ponadto Calisia zapowiedziała wniesienie protestu, gdyż jej zdaniem w Podhalu wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry z uwagi na wiek,
Marek  Miętus, założyciel Podhala stwierdził, że chodzi o  Meni Corela, który istotnie wygląda młodo. Zawodnik zagrał już czwarty mecz w Podhalu.

20180609_183805_Film4Panie sędzio, przeciez był spalomy – reakcja bramkarza Calisii po bramcce na 1-120180609_183640_Film4-120180609_182143_Film4-1Zdjęcia – Marek Krawczyk