Artur Kurek wygrywa “Tenenbaum Law Group Open 2018”

W hali Community Recreation Center w Schaumburgu odbył się czterdziesty piąty polonijny turniej tenisa stołowego. Do rywalizowalizacji przystąpiło 61 zawodników. W kategorii amatorów  zwyciężyła Eva Harrison. Drugie miejsce zajął Boguslaw Kuligowski a trzecie młodziutka Darya Tenenbaum

IMG_0509Kategoria amatorska od lewej: Organizator Wojciech Wolski, Bo-guslaw Kuligowski, Eva Harrison, Darya Tenenbaum

W kategorii średnio-zaawansowanej pierwsze miejsce zajął Kuba Zych. Kolejne miejsca przypadły w udziale Sebastianowi Reyesowi i Lesławowi Hakale.

IMG_0522Kategoria sredniozzawansowana od lewej: Leslaw Hakala, Kuba Zych, Sebastain Reyes
W grupie zaawansowanej na najwyższym stopniu podium stanął Artur Kurek.Tuż za nim uplasowali się Michał Wolski oraz Janusz Franeczek.
Turniej ten był drugą eliminacją do polonijnego TOP16, który odbędzie się 14 października. W tym prestiżowym turnieju udział weźmie tylko 16 najlepszych zawodników wyłonionych po trzech polonijnych turniejach.

IMG_0542Kategoria zaawansowana od lewej: Wojciech Wolski, Janusz Franeczek, Artur Kurek, Michal Wolski

Zawody odbyły się dzięki pomocy naszych sponsorów. Sponsorem głównym turnieju była kancelaria adwokacka Tenenbaum Law Group na czele z właścicielem Slava Tenenbaum.
Dziękuje również panu Zbigniewowi Jabłońskiemu z firmy Creative Concept Group, który jest zarazem prezydentem Illinois Table Tennis Association, panu  Sławojowi Ostowskiemu z firmy PolDoor oraz Tomaszowi Godlewskiemu z EJ Plumbing za pomoc w organizacji tego turnieju..
Również dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju, a  polonijnym mediom za sponsoring medialny.