Remis 3-3 w meczu Legend

Rozegrany w niedzielę w Bridgeview pojedynek „Legend Soccera”  Brazylii i Polski zakończył się remisem 3-3(2-1). Bramki dla Polski zdobyli: Żurawski 2 i Krzynówek z rzutu karnego.  Brazylia która pokazała techniczną piłkę, trzykrotnie prowadziła, ale przy stanie 3-2 w ostatniej minucie Żurawski wyrównał na 3-3. W zarządzonych dodatkowo rzutach karnych lepsi okazali się Brazylijczycy
Było to interesujące spotkanie, prowadzone  szybkim tempie. Na szczęście nie było upału, a deszcz nie przeszkadzał w grze.

201909229513380095156919122Polskie Legendy Soccera jeszcze w szatni, przed wyjściem na pojedynek  z Brazylią

Foto – Tomek Drążek

W przeddzień spotkania reprezentacja Polski przeprowadziła  trening w Bense-nville, podczas którego rozgrała 30-minutowy sparring z zespołem Eagles over-30/over-40,wygryajac 2-0 po bramkach Żurawskiego i Frankowskiego.
Ponadto oba zespoły spotkały się z kibicami na piątkowhym bnkiecie w  Allegra Banquett. Był także czas na wizytę w HDS Eagles  Academy, jak i zwiedzanie miasta
Krótki pobyt polskich Legend Soccera w Chicago dobiega końca w poniedziałek.
Zorganizowanie tego pojedynku  dało możliwość sympatykom piłki spotkania  z  gwiazdami Brazylii i Polski, w czym duży udział miał AAC Eagles i jego Akademia Piłkarska, na czele z dyrektorem sportowym  Krzysztofem  Święchem.