Kolejne niepowodzenie Eagles

Nadal nie wiedzie się Eagles w lidze Metropolitan. W niedzielę, będąc niemal  w pełnym składzie,  doznał kolejnej porażki ze słabymi obecnie Sockers 2-6. Ten wyrównany pojedynek toczył się w szybkim tempie. Do przerwy Eagles przegrywał  0-1, a o wszystkim zadecydowały pierwsze minuty drugiej połowy, kiedy po dwóch błędach broniącego  w drugiej połowie Piotra Śliwy Sockersi prowadzili już 3-0 i  w zasadzie wszystko było  rozstrzygnięte. Wprawdzie przy stanie 4-0 Eagles zdobył dwie bramki,  ale przeciwnik szybko  odpowiedział dwoma kolejnymi.

EAGLES – SOCKERS 2-6 (0-1)
Bramki: Derek Hoffman, Jash Biari

W pozostałych spotkaniach:
Minyor  Chicago – Hellenic 0-1; United Serbs – Schwaben 4-1;  International – Connection 0-3
W tabeli na prowadzeniu Hellenic 26 pkt przed Schwaben 23 pkt i Connection 21 pkt; …5. Eagles  16 pkt.  Hellenic, podobnie jak Connection i Eagles mają po dwie gry mniej rozegrane od Schwaben.