Przybywa nas w over-48 ligi Metro

Do mistrza poprzedniego sezonu Calisii i RoyalC/racovii w over-48 Dywizji ligi oldboyów Metro dołączyła w nowym sezonie Wisła, która poprzednio grała w młodszej, over-40 Dywizji. W derbowym pojedynku Royal/Cracovia – Calisia doszło do przykrego zdarzenia. Prowadzący spotkanie sędzia zakończył je już po 68 minutach po tym gdy-  jak stwierdził –  ukarany druga  żółtą kartką zawodnik Calisii groził mu pobiciem. W momencie przerwania meczu, Calisia prowadziła 3-0. Czy będzie w walkower dla Royal/Cracovii, czy też utrzymany zostanie wynik z boiska, o tym zadecyduje liga.
Oto relacje

Over-48 Division
•    ROYAL/CRACOVIA – CALISIA 0-3 , mecz przerwany przy stanie 3-0 dla Calisii (bramki: Pudełko, Kołodziej, Kociołek),
Mecz został przerwany przez sędziego w 68 min, kiedy po otrzymaniu drugiej  żółtej kartki przez Arka Wałęgę, zawodnik Calisii – jak twierdzi sędzia – zaczął mu grozić. Warto dodać, ze w tym momencie Calisia prowadziła 3-0 i w praktyce miała mecz  wygrany.

ROYAL/CRACOVIA – REAL WILMETTE 3-0 (3-0)
Bramki: Zdzisław Wawrzyńczyk 2, Sławek Strzesak
Pomimo prowadzenia 3-0, pierwsza połowa była w miarę wyrównana. W drugiej już dominacja Royal/Cracovii, chociaż kilkakrotnie Real kontratakował. Obrona i bramkarz Zbigniew Soja byli jednak zawsze na miejscu.

YOUTHS – CALISIA 1-15
Bramki: Pudełko 5, Wawrzyniak 3, Darski 2, Kociołek 2, Kołodziej, Malinowski, Łukasik
Bardzo slaby przeciwnik, wynik mówi wszystko.