Czarni Jasło nie odpuszczają

Siódme spotkanie rozegrali w sobotę w lidze UPSL  piłkarze Czarnych Jasło i zanotowali w nim siódme, kolejne zwycięstwo. Wprawdzie po kilku minutach przegrywali 0-1, ale później  w przeciagu 10 minut zdobyli trzy bramki, przy czym hat trickiem popisał się Łukasz Sulka i  i sprawa kolejnej wytranej została w praktyce przesądzona.

160Michał Szaflarski w efektownej akcji w pobliżu bramki Fox United     Foto – Jacek Jówko

CZARNI JASŁO – FOX UNITED   5-2 (3-1)
Bramki: Łukasz Sulka 3, Marek Szczęśniak. Marcin Kieta
Oto relacja trenera Macieja Orłowskiego:
Zaczęło się nieciekawie, bo już po 5 minutach przegrywaliśmy 1-0. Dużo dekoncentracji i rozkojarzenia przed meczem . Trudno jest złapać koncentrację, gdy wygrywa się każdy mecz, i to wysoko. Jestem zadowolony, że znaleźliśmy się w takiej sytuacji, ale  odpowiedzieliśmy z impetem, bo w przeciągu zaledwie 10 minut hat trickem pochwalić się mógł Łukasz Sulka.
Po zmianie stron z rzutu karnego na 4-1 podwyższył  Marek Szczęśniak i praktycznie mecz mógł być zaliczony do wygranych. Po kontrowersyjne decyzji sędziego przeciwnik strzelił na 4-2.  Rozegraliśmy 7 spotkań i wszystkie wygraliśmy. Pozostały jeszcze trzy mecze i będziemy dążyć do utrzymania zwycięskiej passy.

441(1)Jeszcze raz Michał Szaflarski…

149244-(2)Zdobywca hat-trick  Lukasz Sulka w kolejnej aicji ofensywnej

312-(3)098091Czarni Jasło z trenerem Maciejem Orłowskim po zwycięskim spotkaniu…