Przerwany mecz Warty

Tylko 53 min, trwał sobotni mecz Warty z FC Brusfa w Major Division ligi Nagtional.  Z powodu burzy pojedynek został przerwany przy stanie 1-1. Czy wynik zostanie utrzymamy, czy tez pojedynek zostanie dokończony – zależy to od decyzji Ligi.

WARTA – BRUSFA FC 1-1 (1-1)
Bramka: Damian Lewandowski
Już po pierwszej połowie Warta powinna prowadzić co najmniej 4-0  miała w tym okresie dwie poprzeczki i słupek oraz sytuacje sam na sam. Niestety zdobyła tylko jedna bramkę, w 21 min z uderzenia Damiana Lewandowskiego. Na  4 min, przed przerwa po rzucie rożnym rywale wyrównali,.
W drugiej połowie mecz trwał tylko 8 minut, ale w tym okresie Borzi Gurson miał dwie sytuacje sam na sam, ale nie potrafił ich wykorzystać. Ten sam zawodnik miał okazje także w pierwszych 45 minutach. Tak wiec ligowy debiut Gursona nie bardzo się udał. Powrócił do gry po 6-miesiecznej przerwie, spowodowanej kontuzją,  Marcelo Abaya. W sumie był to ciekawy pojedynek, Warta zagrała dobrze, ale zabrakło  – nie po raz pierwszy – skuteczności. Brusfa, która przyjechała do Bensenvill w najsilniejszym składzie, także miała kilka okazji, ale na pewno Warta była bliższa wygranej.