Przerwany mecz Czarnych Jasło z Jagiellonią

Tylko 30 minut trwał zapowiadający się bardzo ciekawie pojedynek lidera w Pre-mier Soccer League Czarnych Jasło z Jagiellonia. Pry stanie 0-0 po otrzymaniu dwóch czerwonych kartek, niezadowolona z decyzji sędziego Jagiellonia opuściła murawę. Tak więc będzie raczej na pewno  walkower dla lidera, który umocni się na prowadzeniu.  Po dobrej grze Unia Chicago przerwała nienajlepszą ostatiop passę wygrywając z SHogun win. Nareszcie – po deszczowej serii –oddane zostalo do uztku pilkarom boisko Wisły  przy River Rd/ Inauguracja sezonu na wiślackim obiekcie była w pełni udana. Potwierdziło się, że piłkarze Wisły dobrze czują się na swoim, szerokim i długim boisku. Podobnoilepiej niż na sztucznej trawie w Olympic Park. Oto szczególy

Open Division

FC BODROST – BŁYSKAWICA , odwołany

UNIA CHICAGO  – SHOGUN WIN 4-1 (3-0)
Bramki:  Łukasz Mikołajczak 2,  Piotr Karpież 2
W pełni udany, zwycięski mecz Unii. Zwłaszcza pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu. W drugiej części dano wszystkim pograć, wprowadzono bowiem do gry aż siedmiu dalszych zawodników.

JAGIELLONIA – CZARNI JASŁO, mecz przerwany po 30 minutach gry przy stanie 0-0
Czerwone kartki: Grzegorz Lenartowicz (po drugiej żółtej) i Łukasz Borys  (obaj Jagiellonia)
Tylko 30 minut toczyli się ten pojedynek. Po drugiej, bezpośredniej czerwonej kartce (za obrazę sędziego) Jagiellonia zeszła z boiska na znak protestu prze-ciwko – zdaniem jej trenera Darka Pawlika – skandalicznemu, jednostronnemu sędziowaniu. – Gdyby gra toczyła się nadal – dodał trener –  mogłoby dojść do gorszących zajść, bo moi zawodnicy byli na granicy wytrzymałości.
Nie doszło na szczęście do ogólnej bijatyki, ale przypomnijmy iż to nie pierwszy historii taki problem Jagiellonii.

Poniżej czerwone kartki i….koniec tego meczu

AN0I4464AN0I4493-1AN0I4501

I jeszcze dwa dalsze zdjęcia z tych 30 minut gry

AN0I4488-1AN0I4475Zdjęcia – Jacek Jówko

WISŁA – EDGEWATER CASTLE  5-1 (1-0)
Bramki: Jorge Alvarez 2, Alex Lulek 2 (w tym jedna z rzutu karnego) , Mario Alvarez
Inauguracja sezonu na wiślackim obiekcie przy River Rd była w pełni udana. Potwierdziło się, że piłkarze Wisły dobrze czują się na swoim, szerokim i długim boisku. Serię bramek w 12 min  z rzutu lanego rozpoczął z  rzutu karnego Jorge Alvarez. Ten sam zawodnik w 63 min, podwyższył na 2-0, a niebawem Alwk Lulek  z rzutu karnego (za ewidentny faul) zdobył trzecią bramkę. Dopiero  przy stanie 3-0 z rzutu karnego rywali uzyskali honorową bramkę. W końcówce padły dalsze bramki – najpierw trafił do siatki Mario Alvarez, a na 8 min przed końcem Alex Lulek zdobył swoją druga bramkę w tym dniu, ustalając wynik na 5-1.

WISŁOKA – FC MOŁDOVA 5-6

Over-30 Division Red
,
BŁYSKAWICA – FC NATIONAL 5-2

WISŁA – CONNECTION  0-3 (0-1)
Spotkanie rozegrane awansem. układało się pechowo dla Wisły. Przed przerwa przypadkowa ręka w polu karnym i pierwsza bramka dla Connection  z rzutu karnego. W drugiej połowie ponownie karny dla rywali (tym razem za faul) i 2-0. Wisła odsłoniła się i z kontry straciła trzecią  bramke.

Kolejny mecz Wisły pver-30 – wtorek 18 czerwca, godz., 8.30 pm z Eagles, Olympic Park, Schaumburg

Over-30 Division White
FC OASU – IGLOOPOL 5-1 (3-1)
Bramka: Kamil Szmit z rzutu karnego.
Igloopol miał tylko dziesięciu zawodników. Porażka 5-1 to najniższy wymiar kary.