Porażki wiślaków i Warty

Nieudany weekend dla obu zespołów Wisły – pierwszy przegrał w Major Division ze Starymi Bykami 1-3 , a zespół over-30 uległ wysoko, aż 0-4 liderowi tej Dywizji – Jahbat FC. Nie powiodło się także Warcie w Major Division, która w poniedziałkowy wieczór została rozgromiona przez Gazelle FC.
W First Division Warta B miała przerwę w rozgrywkach, natomiast Warta A w Major Division zagra z Gazelle FC w poniedziałek 20 września (Bensenville, godz. 8 p.m.)
Oto szczegóły.

STARE BYKI – WISŁA 3-1 (1-1)
Bramka: Dawid Wiśnewski
Tylko 11 zawodników (licząc w tym dwóch bramkarzy) miał do dyspozycji trener Stanisław Urban. W efekcie dość nieoczekiwana porażka.

GAZELLE FC  – WARTA 8-1 (6-0)

Bramka: Stanisław Radzik

Warta zaczela w óśemkę, w trakcie gry dojechalło jeszcze kilku zawodników, ale w pelnym11-osobowym składzie Warta grała dopiero od stanu 0-6.

JAHBAT FC – WISŁA 4-0 (0-0)
Do przerwy bez bramek, chociaż w tynm okresie Wisła nie wykorzystała kilku 100-proc. sytuacji (Krystian Hańczyn, Jerzy Skowronek). Po przerwie brakło sil, ale podstawową przyczyną wysokiej porażki był brak szeregu podstawowych zawodników – Korniata, Tkacza, Czeremugi, Parfeniuka, Junga i Bajorka