Porażka Warty w Major Division

Z naszych zespołów w lidze National wystąpiła tylko Warta A, która w piątkowy wieczór przegrała z Inferno DC. Z powodu zalania boiska przy River Rd odwołano oba spotkana wiślackich zespołów – sobotni mecz oldboyów i niedzielny pojedynek Wisły w Major Division z Gazelle SC. Nie doszło z tego samego powodu do skutku spotkanie Warty B ze Starymi Bykami w First Division przy 135th Str  & S. Central.
Oto szczegóły.

WARTA – INFERNO SC 1-5 (1-3)
Bramka: Alan Toledo
Trudny przeciwnik, ale główną przyczyną porażki była kiepska dyspozycja strzelecka. Już po 10 minutach gry powinno być 3-0 (Łukasz Żukowski i Robet Richi nie wykorzystali sytuacji sam na sam), natomiast dwie bramki podarowano przeciwnikowi.
W drugiej połowie Warta musiała się odkryć, co wykorzystał przeciwnik, skutecznie kontrując.