Porażka w sparringu z Chicago Nation

Zbliża się początek sezonu otwartego. Jako pierwsza z lig ruszy do boju UPSL, a w niej jedyny polonijny zespół – Wisłoka Chicago, która już rozpoczęła przygotowania do startu. Na początek w Canlan Complex , hali „pod balonem” w Barringgton, na pełnowymiarowym boisku, grając 2×45 minut, spotkala się w sparringu z zespołem Chicago Nation.,
Oto relacja trenera Wojtka Piotrowskiego.
– Niestety przegrywamy 2-5. Prowadziliśmy 1-0, nie strzeliliśmy w sytuacji „sam na sam” na 2-0, a później Przeciwnik strzelił 2 bramki I prowadził po pierwszej połowie 2-1
Po zmianie stron nastąpiły u nas duże roszady, bo sprawdzaliśmy kilku nowych zawodników. Wyrównaliśmy na 2-2, ale Nation zagrało bardzo dobrze. Wprawdzie do 75 minuty walczyliśmy, ale potem zabrakło sił i w końcówce straciliśmy trzy bramki.

Ciężki sparring pokazał nad czym musimy popracować. Wierzę, że będzie dużo lepiej jak zaczniemy trenować na zewnątrz.
Kolejny sparring z Chicago House, a trwają rozmowy z innymi zespołami dla rozegrania jeszcze dwóch dalszych sparringów.

CHIGAO NATION – WISŁOKA 5-2 (2-1)
Bramki: Gabriel Majocha, Julio Torres