Handymen z drugiego miejsca do play offs

W 17-kolejce sezonu kolejce spotkaliśmy się z drużyną Beer Comets – relacjonuje menager zespołu hokejowego Handymen – Piotr Jeleń, – . Nasze zwycięstwo w tym meczu zapewniało nam drugie miejsce w tabeli przed play-offami. Wynik 7-3 wskazuje na naszą przewagę i taka była, lecz dopiero od połowy spotkania, gdy przeciwnikowi zabrakło sił. Zagraliśmy tylko dwiema piątkami.
Po dwóch tercjach był remis 2-2. W trzeciej zrobiliśmy roszady i to poskutkowało Myślę, że gdybyśmy grali od początku spotkania zestawieniem ataku: Bartek B orowicz, Bogdan Kalata i Darek Jacher, to wynik mógłby być wyższy.
Chciałbym podziękować chłopakom, którzy stawili się na mecz, za włożone serce do gry, Tym, którzy leczą kontuzję życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

BEER COMETS – HANDYMEN 3-7 (1-1, 1-1, 1-5)
Bramki; Bartek Borowicz 3, Bogdan Kalata 3, Darek Jacher
***

Ostatni mecz sezonu regularnego sezony Handymen rozegra w najbliższy poniedziałek 12 lutego o godz., 10.30 p.m . pod adresem 3939 Winnetka Ave Rolling Meadows