Porażka Czarnych Jasło w Midwest Premier League

W drugiej kolejsce sezonu w Midwest Premier League (Czarni Jasło przegrali po wyrównanym spotkaniu z Adria 0-2. MWPL to najbardziej konkurencyjna liga w regionie środkowo-zachodnim. dołączenie do tej ligi to pierwszy krok w stronę profesjonalizmu naszego zespołu – twierdzi trener Czarnych Jasło Maciej Orłowski. Poniżej jego relacja z tego spotkania.\\
– Po dobrze rozegranym meczu, z dużą ilością okazji do zdobycia gola, przegrywamy 0-2 z RWB Adrią. Mecz rozpoczął się od dwóch okazji Enrique Gonzaleza, który trafił w słupek. Zmarnowane okazje kosztowały nas w 28. minucie golem dla RWB Adrii.
Po zmianie stron mecz był wyrównany. W ostatnich minutach spotkania ryzykowaliśmy ofensywnym stylem gry i próbą zdobycia gola, co kosztowało nas utrata bramki z kontry. Po zdobyciu bramki na 0-2 mecz się zakończył.
Mimo że przegraliśmy mecz drugiej kolejki z RWB Adria, widzimy ogromny postęp w stosunku do tego, czym był zespół w zeszłym roku. Jesteśmy dużo lepsi i bardziej zespołowi. Idziemy w dobrym kierunku z nowymi zawodnikami, których łączą barwy klubowe i motywacja do wygrywania meczów.

Zdjecia – Jacek Jówko

W kolejnej rundzie zmierzymy się z ubiegłorocznym mistrzem i zdobywcą Pucharu Amatorów “Bavarian United Soccer Club”