Dwie wygrane hokeistów Handymen

Drugi mecz w tym tygodniu i drugie zwycięstwo naszej drużyny. Mimo że przeciwnik w 5 minucie otwiera wynik tego spotkania i wygrywa pierwszą tercje 1-0, kolejne bramki sa naszym udziałem. Aplikujemy naszym przeciwnikom kolejno 7 bramek, a druga tercja jest wręcz popisowa w naszym wykonaniu, w której zdobywamy 5 bramek i kolejne 2 w trzeciej tercji. Przeciwnik odpowiada w końcówce spotkania drugą bramką i tak jak otworzył tak tez i zamknął to spotkanie.
Obie stracone bramki, zarówno w pierwszej jak i w trzeciej tercji tracimy grając w osłabieniu (zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku na ławce kar przebywał nasz obrońca Leszek Dubiel). Mimo, ze przegrywamy pierwsza tercję, mamy wyraźną przewage, która niestety nie potrafimy udokumentować strzeleniem wyrównywującej bramki. Udaje się to w 7 minucie drugiej tercji po przepięknym strzale z dystansu Roberta Niemca. Dwie minuty później ten sam zawodnik po indywidualnej akcji podwyższa wynik spotkania na 2-1. To był kluczowy moment meczu. Zdobywamy kolejne bramki, a przeciwnik nie ma już sposobu aby przeciwstawic sie naszej kombinacyjnej grze. Mimo strzelonych pi®ęciu bramek w drugiej tercji
w rzeczywistości mogłoby ich byc dwa razy więcej. Spokojna gra w trzeciej tercji i kolejne bramki pieczętują nasze pewne zwycięstwo w tym meczu. Satysfakcja tym większa, że bramkarzowi drużyny przeciwnej po raz pierwszy udało sie zaaplikować, aż tyle bramek.

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodników):
Robert NIEMIEC – super postawa naszego obrońcy i przepiękne dwie bramki;
Daniel NOWAK – kolejne dwie bramki naszego środkowego, wysoka forma;
Bogdan KALETA – bramka, spokoju, doświadczenie, klasa mistrzowska

Ale Stars – HANDYMEN 2-7 (1-0, 0-5, 1-2)
Bramki: Robert Niemiec 2, Daniel Nowak 2, Dariusz Jacher, Bogdan Kaleta, Jurek Boroń

Kolejny mecz naszej druzyny: czwartek 5/18/2023 godz: 10:20PM