Polonez wygrał grupę

Polonez wygrał w niedzielę drugi mecz w ramach Pu-charu Stawski Soccer League, zapewniając sobie awans z pierwszego miejsca w grupie do przyszłorocznych półfinałów.
Tym razem pokonał Wisłokę 3-2, a wcześniej wygrał z Jagiellonią 4-3.
Do rozegrania w tej grupie pozostało spotkanie: Ja-giellonia – Wisłoka, które wyłoni drugiego półfinalistę. W razie remisu  lepszym bilansem bramek awansuje „Jaga”.
Z drugiej grupy awans zapewnili sobie na razie Czarni Jasło.

POLONEZ – WISŁOKA 3-2 (2-1)
Bramki: Wojtek Kapuścik, Sebastian Jarmuła,  Ali Hernandez – Wojtek Kania, Piotr Trojan
Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Poloneza, który prowadził 1-0, po tym gdy Wojtek Ka-puścik wymanewrował czterech obrońców i posłał piłkę do  siatki. Niebawem   Wojtek Kania wyrównał na 1-1,. Po przerwie padły dwie dalsze bramki dla Poloneza i dopiero w ostatniej minucie spotkania Piotr Trojan zdobył kontaktowe trafienie dla Wisłoki.
Na słabszą postawę Wisłoki wpłynęła nieobecność czterech zawodników z podstawowego składu – Jarka Cnoty, Waldka Cnoty, Damiana Kutkowskiego  i Ma-teusza Wocha. Wisłoka narzekała ponadto na stan nawierzchni,  zdecydowanie lepiej czuje się w Bensenville.
Wisłokę po raz pierwszy poprowadził nowy trener znany dobrze  w naszym środowisku Słowak MICHAŁ HRISO. Życzymy mu powodzenia!