Pogrom Wisły over-30

W over-30 Division Red Premier Soccer League  osłabioną Wisłą przegrała wysoko z Błyskawicą. Nie doszły do skutku derby: Tarnovia – Eagles. Spotkanie zostanie przełożone, ale pod warunkiem, że Tarnovia załatwi boisko.
Natomiast w zaległym spotkaniu Eagles po prawdziwym dreszczowcu wygrał  z Connection 6-4, pomimo iż dwukrotnie w tym meczu przegrywał – 0-2 i 2-4.
W Open  nie udało się rozegrać ani jednego spotkania naszych drużyn – boiska w Des Plaines nie nadawały się do użytku.

Over-30 Division Red

BŁYSKAWICA – WISŁA 7-1 (3-0)
Bramka dla Wisły – Tomek Przepiórka
W pierwszej połowie Wisła miała tylko dziesięciu zawodników, później doszedł wprawdzie  jedenasty, ale w mocno osłabionym składzie nie było szans sprostania Błyskawicy,.

EAGLES – TARNOVIA – przełożone

EAGLES –  CONNECTION  6- 4 (0-2)
Bramki: Paweł Otachel 2,  Sebastian Skital 2, Kuba Piotrowski,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Marcin Simson
To był prawdziwy dreszczowiec. Eagles w rozegranym w tygodniu zaległym  spotkaniu przegrywał 0-2, później wyrównał na 2-2. Connection ponownie  objęło prowadzenie na 4-2. Kilka minut przed końcem gry Eagles raz jeszcze wyrównał (na 4-4), by w samej końcówce rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść..

Open Division

UNIA CHICAGO – NAPERVILLE STRKERS – przełożony z uwagi na zalane boisko. Oba zespoły były wprawdzie na miejscu, nie powiadomione wczesnej przez Park District, ale wspólnie podjęły decyzję o przełożeniu spotkania.