Pogrom Warty, obie Wisły do przodu!

Warta doznała kolejnej klęski, przegrywając w Major Division NSL aż 0-9 z bardzo dobrym zespołem, jakim jest Deportivo Meridienne.  Ale mogło być jeszcze gorzej – słupki i poprzeczka uratowały nasz zespół przed utratą dalszych goli. Na sztucznej trawie znacznie lepiej czuli się rywale, którzy grali szybko i kilkoma podaniami przedostawali się pod bramkę Warty.  Najsłabsza formacja Warty była pomoc. Po utracie trzeciego gola „warciarze” przestali wierzyć w możliwość stawiania jakiegokolwiek oporu.Wisła natomiast w dramatycznym meczu wygrała z Informo SC, – liderem swojej grupy, zespołem, który w dotychczasowych czterech spotkaniach nie stracił punktu  .Mecz do samego końca był pełen emocji, Przy stanie 2-1 dla Wisły, przeciwnik w 88 min z rzutu karnego wyrównał  Nie załamało to wiślaków, którzy już w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego zdobyli zwycięskiego gola., Skutecznym egzekutorem okazał się Łukasz Kędzior. Zwycięstwo Wisły całkowicie zasłużone – przy stanie 2-1 Dawid Wiśniewski znalazł się w sytuacji sam na sam, ale nie wykorzystał szansy.
W First Division Warta B przegrała ze Starymi Bykami White 1-2, prowadząc do przerwy 1-0. Zabrakło bramkarza Grzegorza Sulochy (praktyka na studiach medycznych), którego z konieczności zastąpił Tomasz Jankowski .I to też mogło mieć wpływ na końcowy wynik.
W over-30 Division starsi wiślacy skopiowali wyczyn swoich młodszych kolegów, wygrywając 3-2 ze Starymi Bykami FC., Po pięciu minutach Wisla przegrywała już 0-2, ale nie poddała się – efektem zasłużone, chociaż cięzko wywalczone zwycięstwo.